Hercolubus ehk punane planeet
V.M. Rabolu

 

 

Kas maailm, milles me elame, on ainuvõimalik? Kas see võiks olla palju parem ja õnnelikum, kui inimesed suudaksid rohkem pühenduda headusele ja õiglusele?

Aeg ja ajalugu tunnevad palju suuri õpetajaid, kelle mõtted tulevikust ja visioonid maailma paremaks muutmisest on väärt seda, et nad elavad kauem oma kirjutajatest.

Üks selliseid võiks olla ka Kolumbia vaimne õpetaja V.M. Rabolu, kelle viimane kiri inimkonnale on see väikene raamat. Haigust ja lähenevat surma trotsides annab autor edasi kvintessentsi oma õpetusest ja elutunnetusest, oma armastatuimad mantrad ja mõtterändude lähtepunktid.

V.M. Rabolu ettekuulutused maailma tulevikust on paljus sarnased Bulgaaria pimeda nägija Vanga omadega, ehkki need kaks suurt loojat pole iial omavahel kohtunud. Nii mõnedki neist ennustustest on praeguseks täitunud, näiteks kirjeldatud orkaanid ja epideemiad, mis raamatu originaali ilmumise ajal tundusid ulmena, on praeguseks saanud reaalsuseks.

V.M. Rabolu ei ole vaid ohuprohvet – ta kirjeldab vaimset teed, mida järgides leida valgustatus ja rahu.

See hoiatav ja julgustav raamat on trükitud Rabolu järgijate kodulehe www.hercolubus.net andmetel kuueteistkümnesse võõrkeelde. Käesoleva raamatu tõlkijaks on Taimo Sõmer.

Muide, eesti keeles on see raamat korra juba ilmunud, kahjuks aga ilma tõlkeõigusteta, seega piraatkoopiatena. Tõlkeõiguste valdajad kaaluvad illegaalsete eksemplaride kokkukorjamiskampaaniat ja selle välja andnud Volkenborg Verlagi kohtusse kaebamist.